Odchovy

Náš první vrh jsme odchovaly v roce 2010 na chovatelskou stanici Moravia Lord, jelikož jsem v té době nepočítala s tím, že bych se někdy chtěla chovatelství věnovat. Narodili se 3 pejsci a 1 fenečka. S postupem času jsem zjistila, že by byla škoda neodchovat po své fence víc potomků s její povahou, exteriérem a nadšením pro sport. Svou dračici miluju a proto nikdy nepůjdu ve šlépějích "velký chovatelských stanic", kde na jednu fenu odchovají x vrhů. Dělám vše pro radost sebe i svých psů. To je pro mě prioritou!

Z prvního vrhu se aktivně věnuje Bull sportům Brasco ( Cadillac Luxus Moravia Lord)  s majitelem Martinem Handlem. Za což mu moc děkuji :), ostatní dva pejsci jsou svým pánečkum výbornými parťáky a společníky. Jediná fenka z tohoto vrhu CH.Coffee Baby Moravia Lord se zúčastňuje výstav a velmi se jí daří! V TOP STAFF SBTC CZ 2012 získala krásné 5.umístění z 87 fen.

Nyní se snažím odchovat zdravé a vyrovnané jedince a doufám, že po svých sportovně vedenených rodičích zdědí houževnatost a zapálenost pro jakýkoukoliv sportovní aktivitu.

 

 

 

 

Tvorba www strnek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels